VIDJÁ
Energetický cvičební systém starobylé Evropy

"Cesta Síly"   Toto je speciální část webové prezentace Vidjá - energetický systém starobylé "Evropy". Šikulové, kteří se dostali až sem, můžou pomoci při práci na očištění své duše i naší planety od ne-lidské a ne-pozemské špíny.

   Co tu naleznete? Především naději, že bude líp. A taky návody, jak k tomu svépomocí přispět. Není to práce pro každého, ale taky se do toho každý nehrne :@) Bože, jak já je chápu...

   Pro rychlejší přístup je grafika této sekce silně zjednodušena; jako u mobilní verze. V podstatě se tu stejně jedná jen o linky na užitečné dokumenty. Tak si to užijme!

   Na prvním místě jsou ke stažení dokumenty, které se nějak týkají zákonů manifestace v hmotné realitě.

Velké tajemství věků
Techniky manifestace - souhrn.
Rychlá manifestace
Techniky manifestace - jiný souhrn.
Zákony myšlení
Další pohled na věc.   Další na řadě jsou energetické techniky, jako je Reiki, Léčebné kódy, Jóga a jiné návody k práci s energií těla. Zdravé tělo = zdravý duch = zdravý svět.

Psoas - sval duše
Jógová technika.

Léčebné kódy
Účinná katarzní technika.   Třetí na řadě jsou obecné dokumenty, týkající se tématu práce na očištění Země.

Silová místa v Reiki
Práce se silovými místy s Reiki II. st.
Chorovody
Očistné a léčivé obřady našich předků.
Agnihotra
Védická léčba Země.
Homa zemědělství
Védická filozofie v praxi.
Cloudbuster
Stavebnice pro "úklid" nebe.   Na posledním místě jsou audiosoubory vhodné k meditaci a relaxaci, ve formátu mp3.

Průlet éterem
Relaxační audio ve formátu .mp3.

Bouřka
Relaxační audio ve formátu .mp3.   Šumové i ostatní relaxační frekvence jsou určeny pro poslech přes kvalitní sluchátka. Jako spojitý signál, zatěžují více sluch - je tedy vhodné používat je pouze s mírnou hlasitostí. Při delší sestavě frekvencí může i střední hlasitost přetěžovat sluch. Infrazvuky jsou určeny pouze pro poslech na sluchátka; poslech přes reprobedny může rušit okolí!

! Meditační frekvence nepoužívat při nebo před řízením vozidla, nebo prací se stroji! Provozovatel stránek nenese v žádném případě zodpovědnost za nevhodné použití nabízených meditačních nahrávek !


Na začátek